Örgü Tulum Modelleri Ve Yapılışı

  • 29 Nisan 2020
  • 1.926 kez görüntülendi.
Örgü Tulum Modelleri Ve Yapılışı

Örgü Tulum Modelleri Ve Yapılışı
Portbebe Tunus işi tulum battaniye yapılışı gerektiğince basit oluşturulan harika battaniye modelidir. Siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Farklı ren ip seçimi ile kız ve erkek bebekler amacıyla battaniye modelimizi yapabilirsiniz. Yapılışı video anlatımlı olması sizlere gerektiğince yardımcı olacaktır.
Özellikle kış mevsimi bebekler amacıyla gerektiğince uygun battaniye modelidir. Puset içersinde tüketimi sıcak tutması bakımından annelerin favorisi portbebe battaniye modelidir. İp sekmesini değiştirerek yaz bebekleri içersinde yapabileceğiniz battaniye modeli olacaktır.
Portbebe Tunus işi tulum modeli battaniye örneği tüm örülerek yapılmaktadır. Bir çok arkadaşımızın rahatlıkla gerçekleştireceği battaniye modeli olacaktır. Farklı battaniye modelleri amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Portbebe Tunus İşi Tulum Battaniye Yapılışı
Toplamda 5 yumak ip kullanılmıştır.
Kalın ip tercih edilmiştir.
Düğme olarak 14 adet kullanılmıştır.
Elinize ve ipinize göre şiş tercih edebilirsiniz.
Model anlatımında 5 numara şiş kullanılmıştır.
İlk olarak 45 ilmek atarak başlayalım. Haroşa yöntemi yapıyoruz toplamda beş diş haroşa örüyoruz. Devamında Tunus işi uyguluyoruz.
Modelimizde artırma ve eksiltme yoktur. Modelin ayrıntılı yapımı amacıyla video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ