Örgü Kız Bebek Elbisesi Yapılışı

  • 24 Ağustos 2018
  • 8.010 kez görüntülendi.
Örgü Kız Bebek Elbisesi Yapılışı

Örgü Kız Bebek Elbisesi Yapılışı
Anlatımı çok istenilen kız bebek elbisesinin videosunu paylaşıyoruz. Örgü kız bebek elbisesi yapılışı ile ilgili bütün bilgiler.

Paylaştığımız kız bebek elbisesi modelleri amacıyla oluşturulan yorumlarda yapılını paylaşmamızı isteyenlerin adedi çok fazlaydı. Yapılışı en çok dilenen elbise modelini paylaşalım dedik. Yakalı kız bebek elbisesi diye de adlandırılan şiş işi elbisenin yapım videosunu paylaştık.
2 adet Nako Lüks Minnoş ve 3,5 numara şiş kullanılmıştır. Elbise yapılışına arka taraftan başlıyoruz. 130 ilmek çekiyoruz. Kız elbisesi yapılışı detayları ise videoda.
Bundan aşağı yukarı 1 ay evvelce örgü bebek elbiseleri paylaşımında bulunmuştuk. Bu elbiseler arasında en çok beğenilen modelin yapılışını paylaşacağımızı söylemiştik. Yakalı bebek elbisesi en çok beğenilen ve yorumlanan model olmuştu. Modelin yapılışını resimli olarak paylaşmayı planlıyordum. Ancak videosunu görünce daha iyi anlaşılır diye onu paylaşmak istedim.
İstediğiniz renklerdeki yün ipleri kullanarak kız bebek elbisesi yapabilirsiniz. Videoda elbise ile ilgili herşeyi bulabilirsiniz. Nasıl yapılmış yapılırken hangi örgüler kullanılmış ve sarfedilen malzemeler dahil herşeyi söylemiş arkadaşımız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ