Tomurcuklu Akasya Yapraklı Örgü Modeli

  • 04 Mayıs 2019
  • 3.227 kez görüntülendi.
Tomurcuklu Akasya Yapraklı Örgü  Modeli

Tomurcuklu AkAsya Yapraklı Örgü Modeli
Şiş işi ile oluşturulan kışlık örgülerinizde kullanabileceğiniz akAsya yaprakları örgü yelek modeli. Bebek, çocuk ve bayan yelekleri amacıyla uygun bir örnek.

Anlatımlı örgülere yavaş yavaş geçiş yapıyoruz. Bebek, çocuk ve bayan yeleklerinde sarfedilen ve örgücü kadınların çok beğeneceği bir örgü modeliyle geldik. Örgünün ismi tomurcuklu akAsya yaprakları örgü modelidir. Tomurcuk motifleri ve akAsya yaprakları motiflerinin birleşmesiyle oluşturulan örgü modeli şişlerle örülüyor. Anlatımı bir youtube videosu ile oluşturulan ve örgü hanem kanalında yayınlanan anlatım yalın bir dille anlatılıp gösterilmiştir. Kış sezonunda bol bol örgü örmek isteyenler bu örgü modeliyle de çok güzel örgüler elde edebilirler. Yaklaşık olarak 15 dakika süren video ile örgü motiflerinin yapımını öğrendikten sonra yeleklere uygulayabilirsiniz.

Tomurcuklu AkAsya Yaprakları Örgü Modeli

Bayan yelek modelleri yapımında da sarfedilen bu model ile kışın üşütmemek amacıyla üstünüze giyebileceğiniz yelekler örebilirsiniz. Satış yapıyorsanız müşterilerinize örgüler örebilirsiniz. AkAsya yaprakları motifleri bütün örgülerinizde şık duracak. En güzel yelekleri örmek dilerseniz bizi takipte kalarak yeni modelleri öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ