Örgü Bebek Elbise Modeli Yapılışı

  • 14 Kasım 2019
  • 2.894 kez görüntülendi.
Örgü Bebek Elbise Modeli Yapılışı

Örgü Bebek Elbise Modeli Yapılışı
Örgü bebek elbise modeli yapılışı Tunus işi kız çocukları amacıyla harika elbise modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Kız çocukları amacıyla harika elbise modeli yapılışı, Tunus yöntemi olan etek uç evresinde kalp ayrıntıyı ve işleme tercih edilmiştir. Sizler dilediğiniz renk seçimi ve süsleme ayrıntıyını seçebilirsiniz. Video anlatımı ayrıntılı olarak sunulmaktadır. Kolaylıkla yapabileceğiniz tığ işi elbise modelidir.
Bebek elbise modelini ip seçimini kış ve mevsimlik olarak seçebilirsiniz. Pamuklu ya da koton ip tercihinde bulunabilirsiniz. Kış mevsiminde uzun kollu amacıylae kıyafet seçimi ile basitlıkla kullanabileceğiniz elbise modelidir. Yeni örgü modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Örgü bebek elbise modeli yapılışı
Tunus işi bebek elbise modeli
2 Yumak ip kullanılmış pamuklu ip seçimi tercih edilmiştir.
4 Numara Tunus tığ seçimi
2 Adet düğme
1 Metre kurdela kullanımı
İlk olarak 70 zincir çekelim her zincir amacıyladen ilmek çıkartalım. Toplamda 70 ilmeği geri toplayalım. Toplarken pıtırcık yapıyoruz. 2 Örüp 4 zincir çekip pıtırcık yapıp sıra sonuna kadar devam edelim. Etek ucunda kalp ayrıntıyı vardır. Modeli ayrıntılı yapılışı amacıyla video anlatımını izleyebilirsiniz. Yapacak olan herkese basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.
Tunus işi elbise modeli, örgü elbise modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Anlatımlı anlatımların devamlığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince önemlidir,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ