Mor Salkım Çiçekleri Örgü Modeli Yapılışı

  • 24 Haziran 2019
  • 1.819 kez görüntülendi.
Mor Salkım Çiçekleri Örgü Modeli Yapılışı

Mor Salkım Çiçekleri Örgü Modeli Yapılışı
Mor salım çiçekleri örgü motifleri ile erişkin ve bebekler amacıyla örgüler örebilirsiniz. Yazlık örgüler amacıyla bu motifler çok uygun!

Hem güzel hem keyifli. Bu yalnızca görünüşü amacıyla geçerli değil, örmesi de çok keyifli. Örerken acele ilerleyeceğiniz ve göz açıp kapatıncaya kadar bitmiş olacak bu model son dönemlerdeki favoriniz olacak. Örgü modellerinin hepsi güzeldir ama bu modelin bir diğer olduğunu kendi gözlerinizle görecekesiniz. Hangi örgüleri örebileceğinizi sayalım dilerseniz hemen… Örneğin yelek modelleri, şal modelleri ya da bebek örgüleri. İsteğiniz ve ihtiyaçlarınız tarafında hangi kategoriden örmek dilerseniz onu örersiniz.

Sizinle paylaşmak amacıyla sabırsızlandığımız yeni videomuz ile güzel bir örgü göstereceğiz. Anlatımlı örgüler olarak izleyeceğiniz paylaşımımızda hiç zorlanmayacaksınız zira görerek öreceğiniz bir model sözlü anlatımla kıyaslandığında kat kat kolaydır. Yine karşınıza görkemli bir şiş işi örgüsü ile çıkıyoruz ve muhakkak kaçırmanızı istemiyoruz. Bir kaç dakikanızı ayırarak videomuzu izleyin ve keyifle örgümüzü izleyin.

Mor Salkım Çiçekleri Örgü Modeli
Bu izleyeceğiniz örgüyü battaniye örerken de uygulayabileceğinizi unutmayın. İster kendiniz amacıyla bir erişkin battaniyesi, dilerseniz bir bebek battaniyesi. Çok kullanımı kolay battaniyenizi örmek amacıyla videomuzda size anlattığımız lüzumlu ekipmanları hazırlayın. İster dantellerle ister boncuklarla süsleyebileceğiniz battaniyeniz amacıyla dilediğiniz rengi seçin ve örmeye başlayın.

Örneğin motifini videomuzda bulabilirsiniz.

Umuyoruz ki beğeneceğiniz bir video olacaktır. Kendi örgülerinize uygulayacağınızı duymak bizi mutlu edecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ