Minik Kalpler Üçgen Şal Yapılışı

  • 20 Temmuz 2021
  • 1.121 kez görüntülendi.
Minik Kalpler Üçgen Şal Yapılışı

Minik Kalpler Üçgen Şal Yapılışı
Şal gibi erişkin bayan örgü modelleri yapılabilir ilaveten çocuk ve bebek örgü modelleri yapımında uygulayabileceğiniz örgü modellerini de göreceksiniz. Dilediğniiz renkler ile yapabileceğiniz örgü modellerinin yapım aşamalır yanısıra hangi malzemeler ile örgü modellerini yapılabilirsiniz bu tür verileri de bulacağınız yazılarımızı kaçırmayın. Takipte kalın.
Anlatımlı örgü modellerinin olduğu örgü sitesinde sizler amacıyla çok güzel şal modelleri sunmaya devam edeceğiz. Şal yapımında sarfedilen ip angora ip ile çok güzel oluyor. Hangi marka olursa olsun angora olsun yeterli. Çok emekli işler bu işler o yüzden biraz pahalı gibi olsada marka kullanmakta yarar var örgü ipi alırken.
Şal modelleri içersinde tığ işi şal yapılışı anlatımları çok güzel misaller ile sitemizde yer sunduğumuz modelleri yazılı anlatımlı olarak da sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu tür fıstıklı şal modelelri fıstıkları bir arada örülüp kalp şeklinde yapılmış. Güzel bir görüntüsü var sizler de basit şal yapımı anlatımını kaçırmayın herkesi hayran bırakın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ