Mantar Evler Örgü Modeli Yapılışı

  • 28 Temmuz 2021
  • 1.029 kez görüntülendi.
Mantar Evler Örgü Modeli Yapılışı

Mantar Evler Örgü Modeli Yapılışı
Şiş örgüsü ile gerçekleştireceğiniz çocuk kazaklarında, bebek kıyafetlerinde, erkek çocuk süveteri yapımında, battaniye yapımında kolaylıkla kullanabileceğiniz bir model göstermek istiyorum. Çok hedefli olarak kullanabileceğiniz bu örgü işini iki renkli örgü ipleri ile yapınca meydana harika bir örgü işi çıkıyor. Video ortamında her bir ayrıntıyı çok güzel bir şekilde açıklandığı amacıyla zorluk çekmeden model yapımını kısa sürede öğrenebilirsiniz.
İki renkli mantar örgü evi modeli yapımı amacıyla burada bir krem bir de pudra pembesi renkte örgü ipleri kullanılmış. Sizde gerçekleştireceğiniz örgü işine göre iki renk kullanırsanız güzel bir dizayn meydana çıkacaktır.
Modelin yapımı gerektiğince basit. Haroşa örgü ile oluşturulan bu modelde video sahibi önden ve arkadan da düz örgü yaparak haroşa örgüyü yapmış. Şiş örgüsüne yeni başlayanlar dahi videodaki anlatımı takip edip bu modelin yapımını öğrenebilir. Bu numune model dışında sizlere daha evvelce de değişik şiş örgüsü modelleri göstermiştim. Bu numunelere de göz atarak değişik modellerin yapımını öğrenebilirsiniz. Bunun dışında tığ işinden yapılmış numuneleri de sizlere göstermeye çalışıyorum. Şiş örgüsü gerçeklştirmeyi bilmeyenler bu numunelere de göz atabilir kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ