Örgü Modelleri

Mandalina Dilimli Yeleği Anlatımlı

Mandalina Dilimli Yeleği Anlatımlı
Mandalina dilimi bir başka adıyla portakal dilimi örgü bebek yelek modeli yapılışı Türkçe videolu anlatımıyla bu yazımızda yer alıyor.
Mandalina Dilimi Örgü Bebek Yeleği Örgü bebek yelekleri anlatımlarımız son hız devam ediyor. Bebek yeleklerinde sık sık sarfedilen bir örgü modeliniyle oluşturulan yeleğin anlatımını paylaşacağız. Örgü modelinin adı mandalina dilimi ve bir başka adı ise portakal dilimidir. Mandalina dilimi motifleri yapılarak oluşturulan bebek yeleği bilhassa kız bebekler ve çocuklar amacıyla oluşturulan güzel bir örgü modelidir. Elif Afacan doğrulusunda örgü yeleğin yapılışı baştan sonra kadar anlatılmıştır. Mandalina dilimi bebek yeleği yapılışı amacıyla yapmanız gereken şey videoyu sona kadar izlemek. Hem yeleği hemde mandalina dilimi örgü modelini gerçeklştirmeyi öğrenmiş olacaksınız. Merak edenler amacıyla söyleyelim video uzunluğu 1 buçuk saat sürüyor.
Çok kullanımı kolay kız bebekler amacıyla gerektiğince şık bir model olan mandalina dilimi yelek (portakal dilimi) modelini anlatımını paylaştık. İp olarak nako elite baby alize happy baby kartopu babyone kullanabilirsiniz. 4 no şiş kullanılmıştır. 1.5 yaş bebekler amacıyla olan ölçüleri alttaki anlatım videosunda paylaşılmıştır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu