Lavanta Demeti Lif Yapılışı

  • 19 Ağustos 2018
  • 1.955 kez görüntülendi.
Lavanta Demeti Lif Yapılışı

Lavanta Demeti Lif Yapılışı
Daha önceki yazımda sizlerle lavanta demetinin nasıl uygulanacağını paylaşmıştım. Çok şık ve gösterişli duran bu lavanta demetleri ile bugün lif yapımını göstereceğim. Lavanta demeti süslemeli lif modeli çeyizleriniz ortamında çok şık duracaktır.
Lavanta demetleri görüntü itibariyle çok şık duruyor. Ben bu demetleri çok beğendim. Farklı örgü işlerinin süslemelerinde bu demetler kullanılabilir. Bugün sizlere bu demetler ile süslenmiş bir lif modeli yapımı göstermek istiyorum.
Lif modeli amacıyla gerçekte classic bir lif yapımı tercih edilmiş. Beyaz lif ipi ile dilimli classic bir yıldızlı lif yapılmış. Siz taban amacıyla istediğiniz bir lif modeli tercih edebilirsiniz. Dilerseniz burada verilmiş olan lif modelini yapabilirsiniz.
Video ortamında lif modelinin ayrıntılı yapım adımı verilmiş. Burayı takip ederseniz kısa sürede güzel bir lif modeli yapabilirsiniz. Lif gerçeklştirmeyi yeni öğrenenlerde video ortamında verdiği anlatıma ilgi ederlerse kısa sürede problem hayattan lifin yapımını öğrenebilirler.
Taban alanı amacıyla lif gerçekleştirdikten sonra daha eskiden yapılmış olan lavanta demetleri lif üstüne eklenmiş. Burada nasıl mafsala uygulanacağı tekrar video ortamında anlatılmış. Burayı takip edebilirsiniz.
Buradaki dilimli lif modeli dışında kare ya da dikdörtgen lifler yapıp bunların üstüne de bu şekilde lavanta demetleri yapıp süsleme yapabilirsiniz. Bu şekilde birkaç adet lif yapıp güzel bir lif takımı oluşturabilirsiniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ