Lastiksiz Fıstıklı Başlama Modeli Yapılışı

  • 24 Haziran 2020
  • 2.146 kez görüntülendi.
Lastiksiz Fıstıklı Başlama Modeli Yapılışı

Lastiksiz Fıstıklı Başlama Modeli Yapılışı
Lastiksiz fıstıklı başlama modeli yapılışı örgü modellerinde lastik ayrıntıını sevmeyenler ve lastik programı bilmeyenler amacıyla güzel ayrıntı olabilecek fıstıklı başlama örgü modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Örgü modellerinde uç kısımlarda ayrıntı sevenler amacıyla güzel program olacağını düşünüyoruz. Kız çocuklarında etek uç kısımlarında, yelek modelinde yapmak dilediğiniz çoğu örgü modelinde kullanabilirsiniz. Yapılışı basit ister şiş modelinde yada tunıs işinde kullanabileceğiniz. Farklı örgü modeli olacaktır. Örgü modelleri amacıyla sayfamızı ziyaret etmeyi unutmamalısınızız.
Lastiksiz fıstıklı başlama modeli yapılışı
Modele ideal ip tüketimi
İki zincir çekip üç dolgulu kısa boy fıstık uyguluyoruz. Tekrar dört zincir çekip fıstık yapıyoruz. Fıstık aralarında üç zincir uygulanmıştır. Tunus tığ tüketimi ile aralardaki zincirlerden ilmek çıkartıyoruz. Çıkardığımız ilmekleri toplayıp, Tunus işi modelini uyguluyoruz. Şiş yöntemi ile yapabileceğiniz örgü modelidir. Detaylı anlatımı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.
Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ