Lale Lif Modeli Yapımı

  • 24 Eylül 2019
  • 1.928 kez görüntülendi.
Lale Lif Modeli Yapımı

Lale Lif Modeli Yapımı
Lale lif modeli yapımı yalın ve değişik lif modeli tercih edenler amacıyla güzel bir lif modeli bulunduğunu düşünüyoruz. Siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlerin ve el işlerinin vazgeçilmezi en çok örülen tığ işi modelleri arasında lif örnekleri gelmektedir. Lif yapılışları geniş bir model tasarımına sahip bulunduğu amacıyla her bireyin beğeneceği vede yapabileceği modelleri bulması mümkündür. Sayfamızda bir çok değişik ve güzel lif modelini bulabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalın..

Lale lif modeli yapımı
Model anlatımında 6 numara tığ tercih edilmiştir. Sizlerde elinize yatkın tığ kullanabilirsiniz.

6 Zincir çekip halka oluşturalım içerisine 5 adet fıstık programı yapalım. aralarda 3 zincir çekelim. Model programında lif örneği yan kısım olarak örülmektedir. Arttırma yöntemi bulunmaktadır. Detaylı anlatımı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza basit gelsin dileklerimizi iletiyorum.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ