Lale Desenli Bebek Patiği Nasıl Yapılır

  • 23 Haziran 2020
  • 2.006 kez görüntülendi.
Lale Desenli Bebek Patiği Nasıl Yapılır

Lale Desenli Bebek Patiği Nasıl Yapılır
Lale desenli bebek patiği nasıl yapılır kız bebekler amacıyla harika talkım çalışması yapabilirsiniz. Lale desenli yelek modeli ve çiçek desenli saç bandı yapımı sayfamızda bulunmaktadır. Patik modeli ile beraber grup yapıldığında uyumlu giyim sevenler amacıyla harika olacağını düşünüyoruz. Yazımızın amacıylae linkleri bırakacağım yapmak isteyenler amacıyla modellerimizi inceleyebilirler.
Patik modeli arayanlar amacıyla lale desenli patik modeli dışında en güzel patik modelleri sayfamızda mevcuttur. Tığ işi ve şiş örgü bebek patiklerini video anlatımlı olarak rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olması yeni öğrenen arkadaşlarımıza basitlik sağlamaktadır. Yeni modelleri uygularken de tekrar video anlatımlar yarar sağlamaktadır.
Lale desenli bebek patiği nasıl yapılır
Patiğimiz amacıyla bebe yünü ve 4 adet inci düğme kullandım tığ numaram 2 patiğimiz ( 3-6 ay) patiğimize ilk olarak taban yapımıyla başlıyoruz tabanımızı tamamladıktan sonra etrafına sık iğne çalışıp lale desenimizi oluşturuyoruz bir sıra beyaz çalışıp patiğimizin ön alanında eksiltme yapıyoruz eksiltmeyi tamamladıktan sonra bağcıkları çalışıp düğmelerimizi de dikip patiğimizi tamamlıyoruz. Detaylı yapımı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ