Lale Çiçeği Uzun Tasarım Lif Yapımı

  • 17 Nisan 2021
  • 1.471 kez görüntülendi.
Lale Çiçeği Uzun Tasarım Lif Yapımı

Lale Çiçeği Uzun Tasarım Lif Yapımı
Merhabalar arkadaşlar bugün sizlere cok basit bir modeli paylaşıyorum ister lif ister Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa lif örnekleri isteyenlerin kesinlikle ancak kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah en hızlıca bitirdikten sonra banyonuza da renk katacak olan bu Çiçekli Kese Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.
Tam anlamıyla sibelle örgü liflerine gerçekten çok ancak çok yakışır olan ve son günlerde gelin çeyizi liflerinden olan ve göze de çok şık gelen bu hoş lif modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinizse emeklerinize sağlık hanımlar.
Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı lif örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde canlı renklerine hayran kaldıkları bu Goncagül Lif Modelina bakmadan geçmeyin derim.
Sibelle Örgü Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı biçimde bizler için emek emek derledikleri bu Çiçekli Kese Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ