Örgü Modelleri

Kulaklı Bebek Beresi Yapılışı

Kulaklı Bebek Beresi Yapılışı
Bebekleri amacıyla kışlık hazırlık yapan annelere bugün çok güzel bir kulaklı bere modeli yapımı göstermek istiyorum. Hem kız hem de erkek bebeklere ideal olarak yapabileceğiniz bu bere modelini ben çok beğendim. Sizlerinde beğeneceğini düşündüğüm amacıyla alçakta ayrıntılı yapım adımını gösteren bir videoyu sizlere sunacağım.
Kız ve erkek bebeklere ideal olan değişik bere modellerini daha öncede sizlere göstermiştim. Bu modeller ortamında hem şiş örgüsü ile yapılmış olan hem de tığ işi ile yapılmış olan misaller yer almakta. Bugün ise sizlere şiş örgüsü ile yapılmış olan bir bere modeli göstermek istiyorum. Bu bere modeli değişik renkteki ipler kullanılarak kız ve erkek bebeklere göre uygulanabilecek bir model.
Şiş örgüsü bebek beresi amacıyla burada Rozetti Montana markalı ip kullanılmış. Pembe tonlarında seçilen bu ipin renk numarası video ortamında verilmiş. Bence bu renk ile bere modeli çok şık olmuş. Bere üstüne eklenen tüylü ponpon da bereyi daha şık gösterirken hazır bir bere görünümünü vermiş.
Bere modeli yapımında haraşo örgü yapılmış olsa da biye modeli de yer almakta. Burada video ortamında bere yapımına dair bütün detaylar verilmiş. Genellikle rakamlar ile ilgili ayrıntılı bulgular verilmiş. Bu sayede bere modelinin yapımı da kolaylaşmış.
Kulaklı bebek bere modeli yapımı amacıyla alttaki videoyu takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu