Kuğulu Patik Nasıl Örülür

  • 12 Nisan 2019
  • 2.351 kez görüntülendi.
Kuğulu Patik Nasıl Örülür

Kuğulu Patik Nasıl Örülür
Sevgili örgü sevenler tekrar çok güzel kuğulu beş şiş olarak oluşturulan bu güzel modeli sizlere düşünce olsun istedim.

Deseni ile harika bir patik olduğunu düşünerek sizlere yapılış anlatımla paylaşmak istedim umarım sizlerde beğenecek ve yapacaksınız yapılış videoyu izleyerek basitçe yapacaksınız şayet yapılışını izlemeden kendimiz yaparız derseniz de ben her bireyin yapılış yöntemi değişik olduğunu düşünerek izlemenizi yapılış yöntemi öğrenmenizi tavsiye ederim.

Değişik figürlü bu güzel patik modeli hazırlayıp bizlere yapılışında basit olsun diye anlatımını da yayınlayan pembeli örgülere buradan teşekkürlerimi iletirim.

Değişik modellerin görseller amacıyla sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır çok güzel ve değişik modelleri siz örgü sevenlere sunduğumu düşünüyorum sizlerden de yorumlarınızı esirgemeyeceğinizi umarım .

Arkadaşlar her ne kadar model güzel olsa da galiba renklerin ahengi ilgi çeker ben renklerin uyumlu olması modeli dahada güzel gösterişli olmasını sağlar sizlerde her ne gerçekleştirme istiyorsanız renklerin ahengina ilgi edin diye fikrimi sunayım istedim .

Beş şiş ile kuğulu patik çorap modelini umarım beğenirsiniz bu güzel modeli gerçekleştirme isteyen siz sevgili örgü sevenler şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ