Derya Baykal Örgü Modelleri

Küçük Kutucuklar Bebek Yeleği Yapılışı

Küçük Kutucuklar Bebek Yeleği Yapılışı

Küçük Kutucuklar Bebek Yeleği Yapılışı
Bebek yünü ipten oluşturulan 3 numara Misinalı şiş ile örülen Yakadan Başlamalı Kısa Kollu Bebek Yeleği Modeli Yaka kısmından 87 ilmek atarak başlanır. 2. sırada 7 düz 1 ters örülür bu ilmek sırası sıra başına kadar örülür örgünün düz yüzüne geçilir tüm örgü sıra başına kadar Düz örülür.
0-1 Yaş Bebek Yelek talepleri amacıyla hazırlanan İstiridye modelli Bebek Yeleği anlatımına da buradan bakabilir Kolsuz Şiş örgü Benek Yelek yapabilirsiniz.
Yakadan Etek ucuna 39 cm uzunluğun da, Koltuk altı 31 cm,yakadan kol ucuna 18 cm olan Yeleğin Koltuk altından Etek ucuna kadar 22 cm olarak örülüyor.
1,5-2 yaş Bebek Ölçüleri ile örülen Bebek Yeleği 2,5 yaşındaki Zayıf Bebeklere kadar olabilir.Kol ağızlarına haraşo örmeden bu biçim de Uzun Kollu Bebek Hırkası olarak ta örebilirsiniz.
Tek yapmanız gereken Kolları uzun ördükten sonra Haraşo bölümünü Bilek bölümü amacıyla örmeniz gerekir. Yakadan başlamalı Bebek yeleği öne,döne örülür ve yalnızca kol altında biraz dikiş olur.
Dikişsiz Bebek Yelekleri tek parça durumunda örülmesi amacıyla 40 cm misinalı şişler kullanılır. Normal şişler ile ilmekleri toplamakta zorluk çekebilirsiniz.
Merhabalar bugün sizlere tekrar çok zarif güzel ve şık bir bebek yemeği çalıştım. Küçük Kutucuklar Bebek Yeleği Detaylı Anlatım. bu güzel modelimizi dilediğiniz yaşa uygulaya bilirsiniz yazlık iplerle ya da kışlıkta çalışa bilirsiniz kolunu uzatıp hırka olarakta örebilirsiniz bu güzel modelimizi bana küpeli örgü evi kurucusu ve yöneticisi şahin sultan Özdemir arkadaşımız gönderdi kendisi grubunda aktivite yapacak ve sizlere yardımcı olacak örecek arkadaşlarımıza basit gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Facebookta Takip Edin