Kolay Yelek Örgüsü Yapılışı

  • 12 Şubat 2020
  • 3.201 kez görüntülendi.
Kolay Yelek Örgüsü Yapılışı

Kolay Yelek Örgüsü Yapılışı
Görünümü kibar ufak delikli örgü modeli ile yelek ve şallar örebilirsiniz. Yazlık örgülerinize kullanacağınız bu delikli örgü modeli çok yakışacak.
Yazımızın başlığından da anlaşılacağı üzere örgüler dünyasının en sevilen kibar modelini ele alıyoruz. Arzunuza göre seçeceğiniz iki tür renk ile çalışacağımız bu örgü modelinde dekoratif desenler nasıl yapılır rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Şiş işi örgüler yardımıyla değişik değişik şık modeller elde edersiniz. Bunların başında bebek örgüleri ve battaniyeleri, yelek modelleri ve şal modelleri yer almaktadır.
Bu senenin en gözde modellerinden biri olan bu modelin bulunduğu anlatımlı örgüler videomuzda siz de aradığınızı bulabilirsiniz. Çocukluğumuzda annelerimize, anneannelerimize ve babaannelerimize borçlu bulunduğumuz birbirinden güzel ürünlerin şu vakita kadar ideal çağdaş durumunu yaratmak sıra bizde. Bu sayede hem eski adetlerimize sahip çıkacak hem de hiç bir vakit modanın dışına çıkmayacaksınız.
Şimdi en beğendiğiniz iki rengi seçin ve videomuzun başına geçin. Hem de modelimizin yapımı basit bulunduğu kadar keyif vericidir. Daima kullanacağınız ya da evinizin baş köşesinde tutabileceğiniz göz alıcı bir model… Güzel olan her şeyin keyfini çıkarmanız dileğiyle, iyi seyirler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ