Kirbikli Bere Modeli Yapılışı

  • 21 Kasım 2020
  • 2.384 kez görüntülendi.
Kirbikli Bere Modeli Yapılışı

Kirbikli Bere Modeli Yapılışı
Merhaba arkadaşlar Deryabaykalca.com hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz.
Kirbikli bere modeli yapılışı kız bere modeli gerektiğince şık olan görselliği güzel bere modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bere modellerinde tercihiniz şiş örgü modelleri mi tığ işi modeller mi ? örgü bere modellerini sever misiniz ? yoksa hazır modelleri kullanmayı seviyorsunuz ? Hangi örgü modellerini daha sık paylaşmamızı istersiniz ? düşünce ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Görüşleriniz bizler amacıyla kıymetlidir.
Örgü modelleri yaz ve kış ayları demeden hanımlarımızın el işlerinde en çok ördükleri örgü modelleri olmaktadır. Bere modelleri de sıkça sarfedilen kış aylarının en gereksinim duyulduğu kıyafetler arasında yer almaktadır. Çocuklar içersinde kış aylarında bere kesinlikle kullanılmaktadır. Becerikli anneler en güzel bere modellerini çocukları amacıyla uygulamaktadırlar. Elmas bere modeli kız çocuklarına çok yakışan ve görselliği harika olan tığ işi bere yapılışıdır. Bütün detayları video anlatımda anlatılmış olması hanımlarımıza gerektiğince basitlik sağlayacaktır. Sitemizde erkek çocukları ve erişkin bere modellerini bulabilirsiniz. Farklı misaller ve modellerle dolu örgü içeriklerimize kesinlikle göz atınız mükemmel modeller sizlerin de içerisinden beğeneceğiniz misaller çıkacaktır.
İki renk ip seçimi
Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.
Yapılışı: Yapacağınız bireyin baş çevresini ölçerek zincir sayınızı ayarlayabilirsiniz. Tığ işi lastik ayrıntıyı uygulayıp model kurulumuna geçilmektedir. Video anlatımda bütün detayları anlatılmıştır. Yapacak olan herkese basit gelsin..
Örgü bere modeli, tığ işi bere yapımı, bere modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ