Kedi Bere Yapılışı

  • 21 Şubat 2019
  • 2.585 kez görüntülendi.
Kedi Bere Yapılışı

Kedi Bere Yapılışı
2 -2,5 Yaşa Uyumlu Kedi Başı Şeklinde Şapka Yapılışı-Tığ işi Kedi Bereyi daha Ufak Bebeklere ya da 4-5 yaş Çocuklara kadar büyütebilirsiniz.
Trabzan örneği ile başlanarak artırma prosedürü istenilen sayıya ulaştığında aynı sayıda ilerleyerek Bere kenarında bitirilir.
Kulakları elde yapılır ortalayarak tepede dikilir.Kedi Yüzü amacıyla Tığla detaylı yuvarlak Motifler ile Gözler,Burun ve ağız yapılır.Kedi bıyığını dikiş ile bitirilir.
Alize Baby Best İpler- 4 numara 2,5 ml Tığ-Dikiş iğnesi.Sihirli halka amacıylae 12 adet trabzan yapılarak Berenin üzerinden başlanır. Şapkayı büyütmek ve şapka formunu sunabilcek amacıyla 2. sırada her trabzan amacıylae 2 adet trabzan yapılır.
Artırmalar Yapılan Bebek ya da Çocuk başına göre olduktan sonra bundan sonra artıra yapmadan lüzumlu uzunluk ta yapılır bitirilir.
Videoda bütün ayrıntıyı ile Kedi Bere Yapılışı bizlere Suzan hanım doğrulusunda gösteriliyor.Suzan hanıma bizlere Suzanın Elişi Dünyası kanalından sunmuş olduğu bu güzel Şirin Kedili Şapka amacıyla Teşekkürler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ