Karnıbahar Örgü Modeli Yapılışı

  • 05 Ocak 2019
  • 3.050 kez görüntülendi.
Karnıbahar Örgü Modeli Yapılışı

Karnıbahar Örgü Modeli Yapılışı
Bebek yelek modellerinde, şal modellerinde, örgü elbise modellerinde çok güzel duran bir örnek. Dilediğiniz örgü modelinde kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesinde de çok şık duracaktır. Örmek dilediğiniz modele göre iplerinizi belirleyebilirsiniz. Örneğin bebek örgüleri amacıyla pamuklu ipler, bebe yünleri kullanabilirsiniz. Şal modelleri amacıyla angora ipler kullanabilirsiniz. Altını karnıbahar modeli yapımından örüp üst bölümünü düz örgü ile tamamlayarak şık bir bebek yelekleri örebilirsiniz. Bu güzel örnek olarak değişik isimleri de var. Deniz dalgası örgü modeli, gelin tacı örgü modeli gibi. Her isme de uyan bir örnek. Videolu örgü gelin tacı çocuk elbise örneği tanımını önceki yazılarımızdan bulup inceleyerek örebilirsiniz. Pirinç örgü jile yapımı da çok şık bir örnek. Farklı modeller örmek dilerseniz saçaklı örgü süveter yapılışı da harika bir tarif. Gelelim şimdi karnıbahar örnek olarake.
Karnıbalar Örgü Modeli Nasıl Yapılır?
Şiş örgü modellerinden güzel bir örnek. Ajurlu örgü modelleri sevenler her örgülerinde kullanabilirler. Model takip edildiğinde kolay. Ve gerektiğince şık. Bebek örgülerine de çok yakışıyor. Model 18 ve katlarından +2 kıyı ilmeğinden oluşuyor. Örmek dilediğiniz modele göre ilmek sayılarınızı hesaplayabilirsiniz.
Karnıbahar Modeli Yapımı
İlmek keserek ve şişe ip dolayarak oluşturulan çok güzel bir örnek. Detaylı tanımı videoda yer alıyor. Takıldığınız rastgele bir husus olursa sorabilirsiniz.İşte bu güzel modelin videolu anlatımı. İyi seyirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ