Çocuklar İçin Fıstıklı Bere Yapımı

  • 12 Ekim 2018
  • 3.029 kez görüntülendi.
Çocuklar İçin Fıstıklı Bere Yapımı

Çocuklar İçin Fıstıklı Bere Yapımı
Soğuk günlerin gelmesi ile beraber bere tüketimi da artıyor. Başlarını berelerle kapatan şahıslar soğuktan korunmaya çalışıyorlar. Örgü fıstıklı bere yapılışı konumuzda da berenin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra kendinize bere örebilirsiniz. Yapılışı çok kolay bir örgü modeli olan fıstıklı örgü ile oluşturulan bere yapılışı sizin amacıyla Türkçe videolu olarak burada.
Örgü bere gerçekleştirme isteyenler yüzlerce örgü modeli var. Hem de yüzlerce bere modeli de aynı şekilde var. Hangi bereyi kullanmak istediğinizi bilmiyoruz ancak her bireyin beğenebileceği bir bere modeline yer vereceğiz. Fıstıklı bere yapılışı ile kolay ama güzel görüntülü bere örebilirsiniz. Tabi ilk olarak nasıl yapıldığını öğrenmek lazım. Ören hanım kanalında bu bere çok yalın bir biçimde anlatılmış.
Yine fıstık örgü modeli ile oluşturulan Çapraz Fıstıklı Örgü Bere Yapımı modeline yer vermiştik daha önce. O modeldeki fıstıklar çapraz olarak yapılmıştı. Bu modeldeki örgü fıstıklar ise düz olarak yapılmıştır. Düz model ile oluşturulan fıstıklı bereyi ister tek renk dilerseniz de çift renk ile örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ