Kare Kelebek Motifli Lif Yapımı

  • 17 Nisan 2019
  • 2.290 kez görüntülendi.
Kare Kelebek Motifli Lif Yapımı

Kare Kelebek Motifli Lif Yapımı
Kare kelebek motifli lif yapımı kelebek ayrıntılı görselliği harika olan şık lif modelimiz olarak lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz.
Kare Kelebek Motifli Lif Yapımı
Kare çeyizlik lif modeli olarak güzel bir lif örneğidir. Kızlarımızın çeyizleri içersinde gerektiğince çok oluşturulan lif modellerine bir yenisini de ekleye bilirsiniz. Yapılışında değişik renk tonları kullana bilirsiniz. Kelebek motiflerinin miktarını çoğalta bilirsiniz. Lif modellerinde değişiklik gerçekleştirme sizlerin elinde olacaktır.

Banyo lif modelleri yapıp satış yapan hanımlarımız içersinde güzel bir model olacaktır. Farklı lif modelleri sayfamız da mevcuttur. Veya yazımızın içersinde ki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni öğrenmek isteyen ve yeni öğrenen arkadaşlarımız içersinde video anlatımlarımız gerektiğince yardımcı olmaktadır. Detaylı anlatımlar sizlere yardımcı olacaktır. Kendiniz amacıyla ve sevdiklerinize güzel lif armağanları verebilirsiniz. Yeni değişik lif modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalın..

Kare kelebek motifli lif yapımı
Çeyizlik Kare Lif Modeli

Modelimiz de 2 renk lif ipi kullanılmıştır.

2 Numara tığ kullanıldı.

Sarı iple eni 7 fıstık boyu 7 fıstık kutu yöntemi yapılarak kare parçayı hazırlıyoruz. Beyaz iple yıldız yönteme örüp ilk sırayı 7 fıstık la tamamlıyoruz. Eksiltmeler her köseden bir gidişte bir dönüşte yapıp tepede 2 fıstık kalana kadar eksiltiyoruz. 4 parçayı aynı eksiltme sayılarında yapıp orta bölümünü bitiriyoruz. Kenarlarını 2 sıra dönüp 3. Sırada kıyı oyasıyla bitiriyoruz. Süsleme de kelebek motifleri yapılmıştır.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ