Kar Tanesi Lif Modeli Tasarım

  • 26 Mart 2021
  • 1.548 kez görüntülendi.
Kar Tanesi Lif Modeli Tasarım

Kar Tanesi Lif Modeli Tasarım
Lif modelleri amacıyla sizlere bugün renkli ve güzel bir dizayn göstermek istiyorum. Çeyizleri amacıyla hazırlık yapanlar renkli ve şık dizaynları arıyorlarsa kesinlikle gösterdiğim örneklere göz atmalılar. Bugün sizlere kar tanesi lif modeli yapımını göstermek istiyorum. Bu lif modelinin ayrıntılı yapım adımını alttaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.
Çeyizleri amacıyla hazırlık yapanlara ve el işi yapıp satanlara yeni modeller göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere tekrar çok şık ve çeyizler ortamında ilgileri çekecek olan bir lif modeli göstereceğim. Birbiri ile uyumlu olan sevdiğiniz renkleri seçerek bu lif modelini kısa sürede yapabilirsiniz.
Çeyizlik kar tanesi lif modeli yapımı amacıyla burada beyaz, pembe ve yeşil renkte lif ipleri kullanılmış. Burada bonbon markalı lif ipleri seçebilirsiniz. Tığ olarak ise ellerinizin yatkın bulunduğu bir tığ kullanabilirsiniz. Burada 2 mm’lik bir tığ kullanılmış.
Lif modeli yapımına orta kısmından başlanıp yuvarlak bir lif modeli yapılmış. Tığ işine yeni başlayanlar lif modeli gerçekleştirme isteyenler buradaki videolu anlatımı takip ederek bu güzel lif modelini yapabilir. Lif modelinde kar tanesi manzarasınün oluşması amacıyla renk geçişlerinin nasıl yapıldığına ilgi etmek gerekir.
Beyaz, yeşil ve pembe renkli ipler sırası ile kullanılırken kar tanesi manzarası yapılmış. Buranın yapım aşamaları her bir ayrıntıyı ile videoda açıklanmış.
Kar tanesi lif modeli yapımı amacıyla alttaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ