Kafes Ajurlu Bayan Yelek Modeli

  • 09 Kasım 2019
  • 3.787 kez görüntülendi.
Kafes Ajurlu Bayan Yelek Modeli

Kafes Ajurlu Bayan Yelek Modeli
Kuş kafesleri ajurlu bayan yelek modeli yazlık örgülerede çok yakışan güzel bir model. Bebek yelek modelleri ve hırkalarında da kullanılır.
Anlatımlı videomuzda birbirinden güzel battaniyelere yer vereceğiz. Çeyiziniz amacıyla kullanabileceğiniz şiş işi örgüler olan bu battaniyeler yataklarınızın üzerini süsleyecek. Biz anlatırken keyif aldık umut ediyoruz ki siz de yapar iken ve kullanırken keyif alırsınız. Yumuşacık puf iplerden yapabileceğiniz bu battaniyeler basit örümü ile de size vakit kazandıracak.
Kuş Kafesleri Örgü Modeli
Bu modelleri bebek örgüleri amacıyla yapmak dilerseniz şayet bir günde bile bitirmeniz mümkündür. Kendiniz amacıyla bir televizyon battaniyesi olarak da oluşturabilir ya da bir yatak battaniyesi olarak da kullanabilirsiniz. Rengarenk yapabileceğiniz bu örgüleri tek renk olarak da programınız mümkündür. El ile oluşturulan bu örgü modellerinde kadife iplik kullanabilirsiniz. Modern örgü olarak uygulayacağımız bu battaniye modelleri amacıyla dilediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Soft renkler kullanıldığında model kendini daha çok göstermektedir.
Son vakitların en moda uğraşların olan battaniyeler ile ilgili bilgi sahibi olmanız ve detaylı örgü modellerini yapmanız amacıyla anlatımlı örgüler videomuzu izlemeniz yeterli olacaktır. Son derece basit olan bu modellerde gereksiniminiz olan yalnızca şişler ve ipliklerdir. Bebeğiniz ve kendiniz amacıyla ufak bir vakit ayırın ve kış gününü sıcacık tutacak özel bir güzellik hazırlayın. Adım ismim yapılışını takip edebileceğiniz bu modellerde şuandan ören bütün hanımlara basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ