Kabartmalı Hırka Yelek Modeli Yapılışı

  • 31 Ocak 2019
  • 2.541 kez görüntülendi.
Kabartmalı Hırka Yelek Modeli Yapılışı

Kabartmalı Hırka Yelek Modeli Yapılışı
Ara Örgüsü Başak Modelinden İçli Kalpler Örgü Modelini kabartmalı Bayan Yelek Modelleri,Kadınlara 3 Boyutlu Örnekli Hırkalara çok yakıştırdım.
Bu Modeli daha evvelce Ara Başak Örneği olmadan yalnızca Kalpler arasında 2 diş haraşo örgü ile oluşturulan modelini geride bıraktığımız yayınladım.Örneğin aralarına Su Yolu ara örgüyü yakıştırmıştım.
Sevgili Nesrin enden çok daha iyi bir fikirle Desen aralarına Ara Örgü Başak desenini uygulamış aslında Süper bir Model meydana çıkmış.
İşte hep söylediğim bu.Kendi yaratıcılığınızı da kullanarak Modeller de küçük farklılıklar ile Yeni Örgü Desenleri meydana çıkabilir.
Model 6+6 atları yani 12 ve katlarında oluşuyor.6 İlmek İçli Kalpler desenine 6 ilmekte Ara Başak Örgü desenine 12 ilmekle kuruluyor.
Gördüğümüz Yeşil Örgü 38 ilmek+2 ilmek daha 40 ilmek ile başlanmış.Her Motif ve ara numune 12 ilmek 3 desen 38 ilmek.Kenarlar amacıyla de 2 ilmek 40 ilmek.
Nesrince Örgüler Youtube Kanalından bizlere örneği gönderen Nesrin hanıma sayısız Teşekkürler.Çok Güzel Şiş Örgüleri amacıyla Örgüler alanında daha bir çok Model çalışması da var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ