İşlemeli Yenidoğan Kız Bebek Yelek

  • 25 Ağustos 2022
  • 566 kez görüntülendi.
İşlemeli Yenidoğan Kız Bebek Yelek

İşlemeli Yenidoğan Kız Bebek Yelek
Her yeni gün Dünyanın her yerinde yeni bebekler dünyaya geliyor. İlk defa anne ve baba olanların yanı sıra teyzeler, halalar, anneanne ve babaanneler da bir hayli heyecanlı oluyorlar. Dünyaya yeni gelen torunlarını, yeğenlerini üşütmeyip, rahat ettirecek kıyafet arayışına giriyorlar. Hazır yenidoğan bebek kıyafetlerinin tanınmışlığı artsa da bazılarımız el emeği bir armağan hazırlamak isteyebilir. Eğer sizde kısacık bir vakitte hazırlanabilen bebeği sıcacık tutacak bir yelek modeli arıyorsanız, doğru yerdesiniz.
Yenidoğan ölçülerinden tutun da 9-10 yaşa kadar uyarlayabileceğiniz , kız bebekler amacıyla örülebilecek basit bir model anlattık. Gerekli artırmaları yapıp , gerçekleştireceğiniz gövde ölçüsüne gelene kadar örmeniz yeterli olacaktır. Ekstra hiçbir ayrıntı değişimi yoktur.
El emeği el işleri youtube kanalının anlatım videosuyla aklınızdaki tüm sorulardan kurtulup, yeleğin yapımına basitçe ulaşabilirsiniz. Videoya basit ulaşabilmeniz amacıyla aşağıya linki ekleyeceğiz. Bu video yardımıyla 1 gecede yeleği bitirip armağan edebilirsiniz.
Anlatımından ötürü El Emeği El İşleri youtube kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Yapacak olan herkese şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ