İri Fındıklar Örgü Modeli Yapılışı

  • 02 Ekim 2018
  • 2.195 kez görüntülendi.
İri Fındıklar Örgü Modeli Yapılışı

İri Fındıklar Örgü Modeli Yapılışı
Bugün sizlerle tekrar çok güzel bir şiş örgüsü modeli paylaşmak istiyorum. Farklı örgü işlerinde kullanabileceğiniz bu model görüntüsü ile ilgi çeken çok şık bir model. Detaylı yapım adımını video ile sunacağım bu model sizlerinde çok hoşuna gidecek.
İri fındıklar örgü modeli görüntüsü ile ilgi çeken çok şık bir model. Oldukça değişik örgü işlerinin yapımında kullanılabilir. İnce ve kalın örgü ipleri ile yapıldığı vakit değişik şekillerde durmakta.
Bu örgü modeli bayanlar amacıyla uygulanabilecek yelek, şal, bluz, hırka gibi örgü işlerinde kolaylıkla kullanılabilir. Burada numune modelde angora bir ip ile yapılmış ve model çok şık durmuş.
Detaylı anlatım oluşturulan modelde ise orta kalınlıkta bir bebe yünü kullanılmış. Burada da tekrar model kendini göstermiş ve çok güzel durmuş. Bebekler amacıyla bilhassa kız çocukları amacıyla uygulanabilecek hırka, kazak, ceket gibi örgü işlerinde kullanılabilir.
Şiş örgüsü ile oluşturulan bu model amacıyla burada direk model kurulumu yapılmış. Şiş üstüne ilmek alındıktan sonra modelin kurulumuna geçilmiş. Model arka taraftan kuruluyor. Burada modelin kurulumunda ilgi edilecek detaylar ve kaç sıra ne uygulanacağı ayrıntılı bir şekilde anlatılmış. Videodaki anlatıma ilgi ederseniz modelin kurulumunu kolaylıkla yapabilirsiniz.
Sizlere değişik şiş örgüsü numuneleri göstermeye devam ediyorum. İlerleyen vakitlarda tekrar sizlere değişik modellerin yapılış aşamalarını ayrıntılı olarak göstermeye devam edeceğim.
İri fındıklar örgü modeli yapımını öğrenmek amacıyla alttaki videoyu takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ