İki Şişle Çeyizlik Patik Yapımı

  • 04 Kasım 2018
  • 3.239 kez görüntülendi.
İki Şişle Çeyizlik Patik Yapımı

İki Şişle Çeyizlik Patik Yapımı
Çeyizlik patik modellerine iki şişle oluşturulan bir modeli daha ekliyoruz. Beyaz mor uyumuyla oluşturulan çeyizlik patiğin bütün detayları burada!
Çeyizlik patik yapılışına bir yenisini daha ekliyoruz. İki şiş örgü patik modeli yapımında sarfedilen beyaz ve mor patik ipleri de çok uyumlu. Dilerseniz misinalı şişlerde örebileceğiniz bu numune amacıyla 2 adet 3 numara örgü şiş kullanılıyor.
Tülay ile örgüler örgüler kanalında paylaşılan patiklere sıksık sitemizde yer veriyoruz. Yeni konulan be çok beğenilen çeyizlik patik modelini de ekleyelim dedik. Çok beğenilen bu patik modeline ziyaretçilerimizin ilgiini ne olacak yakında göreceğiz. Yapımıyla alakalı bulgular videolu olarak gösterilmiştir. Videolu istekler daha çok bulunduğu amacıyla ilgi ederseniz paylaşım adedi da artmış durumdadır.
En basit örgülerden olan patik modellerinden sizlerde örün. Şişlerinizi patik iplerinizi hazırladıktan sonra sitemizdeki patikleri inceleyerek öğrenin. Daha sonra hem çeyizlik hemde gündelik yaşam amacıyla patikler örmeye başlayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ