İki Şiş ile Örülen Kolay Patik Modeli

  • 07 Aralık 2018
  • 2.302 kez görüntülendi.
İki Şiş ile Örülen Kolay Patik Modeli

İki Şiş ile Örülen Kolay Patik Modeli
İki Şiş ile Kolay Patik Yapımı kış aylarının vazgeçilmezi ev patikleri, çeyiz içersinde olmazsa olmazlardan sıkça oluşturulan, bayan patiklerine en basit modelimizi eklemek ister misiniz?
Hanımlarımızın çok beğeneceğini düşündüğüm ve ayağımızda gerektiğince şık duran güzel fiyonk tasarımlı harika bayan patik modelimiz siz kıymetli takipçilerimizin beğenisinde, sizlerde beğeni ve paylaşımlarla bizlere desteklerinizi iletirseniz çok muylu oluruz.
Patik modelimiz iki işle örülen örgü işlerini sevenler amacıyla gerektiğince basit oluşturulan patik örneğidir, iki renk tercih edilmiş, sizler kıyafetlerinize ideal renk seçeneklerinde yapabilirsiniz.
Kız çeyizi amacıyla gerektiğince basit oluşturulan örneğimiz video anlatımlı olarak yeni öğrenecek arkadaşlarımıza yararı olacaktır. Sizlerde sevdiklerinize yaparak armağan vermeyi seviyorsanız el emeği en kıymetli armağandır.
Yeni güzel patik ve bir çok örnekte yine görüşme dileğiyle basit gelsin iyi zamanlarda kullanmanız dileklerimle..HOŞÇAKALIN
İki şişli ile örülen basit patik modelinin detayları
Bu patiğim 36 numara ayaklar amacıyla
2 Renk patik ipi
2.5 Numara şiş
Başlangıcı 3 ilmek
Sağ ve soldan saklı artırma yaparak ilmeklerimizi 29 sayıya ulaştırıyoruz.
Ve bundan sonra artırmaları bitirip dümdüz haroşalarımızı devam ediyoruz .
Toplam da 39 ilmeklerimizi 120 sıra örüyoruz yani 60 diş haroşa imkan kadar ve yeniden yanlardan ilmeklerimizi bir sıra örüp 2. Sırada kesiyoruz ilmeklerimizi 3 adet kalana kadar ucundan başlayarak dikiyoruz.
Fiyonk yapımı 26 zincir yapıyoruz her bir zincire sık iğne yaparak sırayı tamamlıyoruz.
2. Sıra da sık iğnelerimizin dış doğrulusunda batarak tek katlı olarak örüyoruz 13 sıra toplam.
Fiyongumuzun ortasından patikte kullandığımız ipten bir oran alıp ortasında sarıyoruz bir kaç kes son olarak fiyongumuzu patiğimizin ön kısmına dikiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ