İçeriğe geç

İki Şiş İle Ajurlu Patik Yapımı

İki Şiş İle Ajurlu Patik Yapımı
Merhaba hobici hanımlar bugün sizlere hem resimli hemde videolu anlatımla  desenli örgü bayan patik yapımı hususu paylaşacağım. Yaklaşan kış ayları nedeniyle pek çok hanım çocukları amacıyla hırkalar, patikler, yelekler ve kazak gibi bebekleri sıcak tutacak örgü yapımına başlamaktadır. Sizlerde kış aylarında benim gibi örgü örmekten hoşlanıyor iseniz bayan amaclı patikler yapmaya şuandan başlamanızı öneririm. Patik örnekleri yapılışı ile alakalı aklınıza takılan soruları örgü sitelerinden öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinden çocuk patik yapımı olarak aratacaksınız konularda detaylı açıklamalar ile sizlerde küçücük yavrularınıza bayan patikleri yapmaya bir an evvelce başlayabilirsiniz.
Benim en çok beğendiğim modellerden biri de çocuklar amacıyla yeni desenli patik modelleridir. Kolay patik yapımı ile sizlerde bebekleriniz amacıyla bu modelleri tercih edebilirsiniz. Genellikle  patik modellerini hem kız çocuklarınız hem de erkek çocuklarınız amacıyla kullanabilirsiniz.
Bayan patik yapımı şişle ya da kalın uçlu tığlar ile örülebilmektedir. Ben bilhassa tığ işi patik modellerinin yapımını daha basit buluyorum. Genellikle tığ kullanmaya alışkın iseniz bu patikleri sizlerde basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir