İki Renkli Zümrüt Taşı Örgü Modeli Yapılışı

  • 02 Ekim 2019
  • 2.320 kez görüntülendi.
İki Renkli Zümrüt Taşı Örgü Modeli Yapılışı

İki Renkli Zümrüt Taşı Örgü Modeli Yapılışı

Bebek örgüleri ve bayan yelekleri gerçekleştirme amacıyla değişik örgü yöntemi arayanlar amacıyla, iki renkli zümrüt örgü modeli videolu anlatımlı olarak burada!

Zümrüt örgü modeli bebek örgüleri ve bayan yeleklerinde kullanılabilen bir model. Bebek hırkaları, yelekleri, battaniyeleri ve kazakları amacıyla zümrüt örgü modelini kullanabilirsiniz.

Örgü bebek yelekleri yapılışında bir çok örgü modeli kullanılmaktadır. Şiş işi örgüler ve tığ işi örgüler ile yelekler yapılabiliyor. Zümrüt örgü modeli de şiş işi örgü yöntemidir. İki değişik renk ile örgü örmek isteyenler bu örgü yöntemini kullanabilirler.

Bayan yelekleri yaparkende değişik iki renk örgü ipi kullanarak şiş işi yelek gerçekleştirme dilerseniz zümrüt örgü modelini kullanın. Şiş ile oluşturulan zümrüt örgü modeli ile bebek battaniyeleri de yapabilirsiniz. Yenidoğan erkek ya da kız bebekler amacıyla iki renk yün ip alarak örmeye derhal başlayın.

Şerife hanımın zümrüt taşı örgü modeli diye adlandırmış bulunduğu bu model 10 dakikalık bir video ile anlatılmış. Çok kısa bir video ile zümrüt taşı örgü modelini sizde aşağıdan öğrenebiliriniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ