Değişik Saç Örgü Modeli Yapılışı

  • 29 Eylül 2019
  • 2.515 kez görüntülendi.
Değişik Saç Örgü Modeli Yapılışı

Değişik Saç Örgü Modeli Yapılışı
Sevgili örgü sevenler farklı saç örgü numune ile açıklaması olan video siz örgü sevenlere açıklama yaparak sundum görseli harika bir model olduğunu düşünerek sizlerinde model konusu ile ilgili haberdar edeyim istedim.
Her ne kadar zor olduğunu görüyorsanız da çok basit bir model yapılışını izleyerek yapacağınızı umarım sizlerin anlayacak şekilde anlattığımı düşünüyorum .
Evet arkadaşlar bundan sonra kış geldi örgü gerçekleştirme amacıyla tam süreyi olduğunu düşünerek siz örgü sevenlere yeni ve en güzel modeller hazırlayarak kanalım dan sayfama sunmaktayım tekrar sonrasında yeni ve çok güzel modeller hazırlayıp sizlere sunacağım şayet kanalı ma abone değil iseniz abone olmanızı tavsiye ederim her vakit model konusu ile ilgili yardımcı olmak amacıyla buradayım.
Örgü model ile ne yaparız diye düşünme örgülerde nerede görmek dilerseniz orada güzel olur illa şu diye bir şey yok ben örgülerde her yerde kullanmalıyız derim hırka.kazak, yelek,atkı,şapka vs de kullanmak amacıyla uyumlu ipini seç ve hiç düşünmeden örebilirsiniz.
Düz ters örerek oluşturulan bir model yalnızca düz örgü nerede olur ters nerede diye video izlemenizi tavsiye ederim ki sizin de modeliniz güzel olsun .
Her vakit bahsederim örgülerde yani modellerde ipin rengi çok mühim diye evet birtakım misaller renkler ile daha güzel gözüküyor bu modelde ki gibi diye düşünerek şahsım fikrimi paylaşmak istedim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ