Örgü Modelleri

İki Renkli Hint Örgü Modeli Yapılışı

İki Renkli Hint Örgü Modeli Yapılışı
Sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok hoş değişik bir örnek hazırladım ve sizlere basit olsun diye anlatımlı video paylaştım.
İki iple çoook hoş bir model olarak sizlerde beğeneceğini düşünerek yapım aşamasını anlatım olarak yaptım basitçe izlediğinizde yapabilirsiniz .
Bende bir örgü seven olarak beğendiğim ve değişik model olunca sizinle paylaşmak ve siz örgü sevenlere de fikir olsun istedim.
Arkadaşlar yaz kış demeden örgü yapılabilir zira yaz için modellerde var yelek olarak ve şal olarak akşam serin de kullanabiliriz hele ki akşam düğünlerde aksesuar yerine şal çok hoş olduğunu söylemeden geçmek istemedim şal yaz kış kullanılan bir örgü olduğunu düşünerek bu örgü de sizlere fikir vermek istedim .
Bu hoş örgü hint nakış görünümlü örneği çok beğendiğim için sizlere sunarken çocuklara harika örgüler yapılabilir olduğuna inanıyorum sizler istediğiniz modeli yapabilirsiniz kendinize ya da çocuklara yapıla bilir bir örnek .
Ben her zaman renklerden bahsederim ya evet renkler oldukça önemli olduğunu yine söylüyorum bu örnek yapılışında fark edeceğinizi umarım koyu ve açık renklerin ahenku daha hoş olduğunu fark etmişinizdir.
Ben bazı durumlarda değişik ipler ile deneyerek fikir verdiğimi düşünüyorum siz örgü sevenlerde yorumlarınızı beklerim kanalımda izlerken şayet beğendiyseniz yorum ve paylaşmayı unutmayın ki birçok örgü sevenler ,ile bu hoş modeller buluşsun .
Evet arkadaşlar bu hint modeli yapmak isteyen örgü sevenlere şimdiden eğlenceli örgüler dilerim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu