İçeriğe geç

İğne Oyası Yazma Modelleri Yapılışı

Igne Oyasi Yazma Modelleri Yapilisi

İğne Oyası Yazma Modelleri Yapılışı
Ayşe’nin iğne oyaları yeni modelleri ile devam ediyoruz. Sırada tek renk yazmalarda ya da desenli yazmalarda severek gerçekleştireceğiniz oyalardan biri var. Yazma iğne oyası yapılışı videoda detaylı bir şekilde anlatılmakta. Desensiz düz yazmalarda çok güzel duracak bir örn1ek. Bebe mavisi, mor, siyah, beyaz, desenli, çiçekli bütün yazmalara yapabilirsiniz. Uyumlu renklerle ya da karşıt renklerle oyayı yapabilirsiniz. Yazmalarda uygulayacağımız çok güzel örneklerimiz var. İğne oyası modellerinden bütün örnekleri inceleyerek kendinize harika modeller yapabilirsiniz. Desenli yazmalarda beğendiklerinizi tek renk yazmalara uygulayabilirsiniz. Düzlerde beğendiklerinizi desenli yazmalarda uygulayabilirsiniz. Çiçekli iğne oyaları yapılışı en çok oluşturulan modellerden. İğne oyası yazma örnekleri anlatımlı modellerden beğendiklerinizi mutfak havluları içersinde kullanabilirsiniz. Biraz daha büyük, enli modelleri büyük havlularda kullanabilirsiniz. Yazma iğne oyası yapılış videodan izleyelim ve yazmalarımıza, havlularımıza ve detaylı kumaş kenarlarında uygulayalım.
İğne Oyası Yazma Modelleri Yapımı
Yeni çok güzel, çok hoş bir örnek. Severek gerçekleştireceğiniz modellerden. Satış yapıyorsanız sizlere çok sipariş aldıracak bir örnek. Yazmalarda, ufak havlularda kullanabilirsiniz. Çiçeğin orta kısmındaki pırpırların o bölgeye dilerseniz inci, boncuk dikebilirsiniz. Çeşitli iğne oyası yaprak modelleri ile iğne oyası dağlarla beraber kullanabilirsiniz.
Çok güzel gözüküyor değil mi. Bu iki renk arasına birde krem rengi ekleyebilirsiniz. Şahane olacaktır. Ortasının pırpırlarını mavi yapabilirsiniz. Yada yazmanıza göre belirleyebilirsiniz. Hadi gelin şimdi yazma iğne oyası yapılışı videodan izleyelim ve uygulamaya geçelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir