Hırka Örgü Kaç İlmek Başlanır

  • 17 Nisan 2020
  • 1.589 kez görüntülendi.
Hırka Örgü Kaç İlmek Başlanır

Hırka Örgü Kaç İlmek Başlanır
Hırka modellerinden süper bir numune daha. Kız çocuğu örgü modellerinden ajurlu hırka modelleri. Bebek hırkaları olarak örebilirsiniz. Yeni örgü hırka modelleri tanımı videolu bir model. Hırkanın kollarında sarfedilen örneği değişik örgü modelleri ve yapılışlarında da kullanabilirsiniz. Şal modellerinde, bayan yelek modellerinde örebilirsiniz. El örgüsü uzun hırka modellerinde de kullanabilirsiniz. Angora iplerle de şallarda, çeyizlik yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Farklı modeller arıyorsanız ahududu bebek hırkası yapılışı da çok sevilen bir model. Beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz kız çocuğu örgü modellerini. Videodaki model 2 yaş amacıyla ideal. Siz ilmek adetlerini ayarlayarak her yaş amacıyla örebilirsiniz. Şiş örgü modelleri ile ördüğümüz hırkanın tanımıne geçelim.
Örgü Hırka Modelleri Bebek
Koton iplerle ve 3,5 mm şişle örülmüş bir hırka. Kız çocuk örgü modelleri videodaki ip ve sayıları göre 2 yaş amacıyla ideal. İplerinizin kalınlık ve inceliğine göre aynı ilmek sayılarında örgülerin boyutları değişecektir. Örgü hırka modelleri amacıyla 3.5 mm şişe ideal ipler kullanabilirsiniz. Önden bağcıklı, püsküllerle süslenmiş. İsterseniz düğmeler dikebilirsiniz. Reglan kollu hırka modellerini seviyorsanız bu modeli kaçırmayın. Yakadan başlama hırka modellerine şişe 50 ilmek atarak başlıyoruz ve videodaki gibi örmeye devam ediyoruz.
Hırka bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değilmi. Hemen örmek dilerseniz tanımı alçakta videoda bulabilirsiniz. Kız çocuğu örgü modelleri her renk ile çalışabilirsiniz. İşte hırkanın tanımı. İyi seyirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ