Haroşalı Bebek Yeleği Yapımı

  • 27 Ekim 2017
  • 5.261 kez görüntülendi.
Haroşalı Bebek Yeleği Yapımı

Haroşalı Bebek Yeleği Yapımı
Örgü haroşalı bebek yeleği ile şirin görünen cici bir model yapabilirsiniz. Örgü bebek yelekleri, ve yelek modelleri arayanlar amacıyla şık bir örnek.
Değişik teknikler kullanılarak oluşturulan bebek yelekleri var. En çok oluşturulan yelek modellerinin açıklamalı hallerini yayınlamaya çalışıyoruz. Tükrçe videolu olarak yayınladığımız bebek yelekleri ile hanımlar yapar iken daha basit yapabiliyor. Kolay bebek yelekleri gerçekleştirme isteyenler amacıyla bizde açıklaması çok net olan modelleri paylaşıyoruz.
Bebek yelekleri yapılışında yakadan başlamalı yelek modelleri, robadan bebek yeleği, delikli örgü bebek yeleği, ajurlu örgü bebek yelekleri bulunuyor. Haroşa bebek yeleği yapılışı da bu tekniklerden yalnızca bir tanesidir.
Haroşa Örgü Bebek Yeleği
Bebek örgüleri evresinde bir çok açıklamalı model bulunuyor. Bebekler amacıyla patikler, hırkalar, yelekler, atkılar ve daha nicelerinin açıklamaları var. Anlatımlı bebek yelekleri de çok çok paylaşıldı. Eğer gözünüzden kaçtıysa yine bakmanızı tavsiye ediyoruz.
Örgü bebek yeleği nasıl örülür? Bu bozukluğun cevabını size vermek amacıyla 18 dakikalık bir video paylaştık. Video Sevda’nın Örgü Evi kanalına aittir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ