Güneş Kese Lif Modeli Yapımı

  • 10 Ağustos 2020
  • 2.677 kez görüntülendi.
Güneş Kese Lif Modeli Yapımı

Güneş Kese Lif Modeli Yapımı
İçindekiler
Malzemeler
Güneş Kese Lif Modeli
Merhaba hanımlar şimdi sizlere güneş kese lif modeli ile karşınızdayım. Lif modelini daha evvelce biraz değişik şeklinde paylaşmıştık renkler model çok beğenildi bizler de gelen heves üstüne modeli birde bu şekilde yapalım diye düşündük.
Malzemeler
3 adet lif ipi
Tığ
Makas
Güneş Kese Lif Modeli
Lif modeli yapımı amacıyla 7 adet zincir çekelim ilk zincire sabitliyelim. Halkanın amacıylae 6 adet fıstık yapalım aralarda 4 adet zincir çekerek bu sırayı tamamlayalım. İlk boşluğa 1 fıstık yapalım kapatalım. Tepeye 1 fıstık yapalım kapatmadan yanına bir fıstık daha yapalım ikisini bir çekelim. zincir çekelim başka boşluğa girelim 1 fıstık yapalım kapatalım.
Tepeye 1 fıstık yapalım kapatmadan yanına bir fıstık daha yapalım ikisini bir çekelim. zincir çekelim başka boşluğa girelim 1 fıstık yapalım kapatalım. Tepeye 1 fıstık yapalım kapatmadan yanına bir fıstık daha yapalım ikisini bir çekelim. zincir çekelim başka boşluğa girelim bu şekilde her boşluğa girerek bu sırayı tamamlayalım.
1 fıstık yapalım kapatalım tepeye 1 fıstık yapalım kapatmadan yanına bir fıstık daha yapalım kapatmadan karşıya 1 fıstık yapalım hepsini aynı anda kapatalım. 1 fıstık yapalım kapatalım tepeye 1 fıstık yapalım kapatmadan yanına bir fıstık daha yapalım kapatmadan karşıya 1 fıstık yapalım hepsini aynı anda kapatalım.
Arada zincir çekmeden devam edelim. 1 fıstık yapalım kapatalım tepeye 1 fıstık yapalım kapatmadan yanına bir fıstık daha yapalım kapatmadan karşıya 1 fıstık yapalım hepsini aynı anda kapatalım.
Bu şekilde lif modelin yapımı ilerliyor devamı amacıyla alttaki videoyu izleyebilirsiniz. Bu güzel anlatım amacıyla Pembeli Örgüler Youtube Kanalına çok teşekkür ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ