Fıstıklı Yelek Modelleri Yapılışı

  • 18 Şubat 2019
  • 3.447 kez görüntülendi.
Fıstıklı Yelek Modelleri Yapılışı

Fıstıklı Yelek Modelleri Yapılışı
Tığ işi fıstıklı yelek yapılışı. Yeni moda bayan yelekleri arasında olan tığ ile fıstıklı yelek yapılışı videolu ve resimli anlatımlı bu yazımızda!
Örgü sayfalarında gezerken bir yelek modeli ile karşılaştım. Biraz araştırayım derken yelek modelinin adının fıstıklı yelek olduğunu öğrendim. Bu yelek modelini binlerce şahıs beğenmişti paylaşmıştı ve yorumlamıştı. Satın alabilmek isteyenler, yapılışını öğrenmek isteyenler yüzlerce yorum yazmıştı.
Biraz daha araştırdıktan sonra yapılışının resimlerine ve videosuna ulaştım. Yelek modeli tığ ile yapılıyor. Tığ ie yapılışı resimli olarak aşağıda.
Emelce örgüler kanalında ise fıstıklı yelek modelinin yapılışı videolu olarak yayınlanmış. Emel hanım 37 dakikada fıstıklı yelek modeli ile ilgili bulgular vermiş.
Fıstıklı yelek gerçekleştirme isteyenler amacıyla daha önceki paylaşımımız olan Fıstıklı Baklava Dilimi Örgü Bayan Yelek Modeli ilginizi çekebilir.
Tığ işi ve şiş işi yelekler gerçekleştirme dilerseniz şayet yelek modelleri sayfasına bakın. Kolay yelek modelleri kısa kısa anlatımlar ile el işi hobiler sitesinde sıksık yayınlanıyor. Hadi bakalım bu yelek modelini kimler beğenecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ