Kolay Saç Örgülü Hırka Yapımı

  • 22 Kasım 2019
  • 1.940 kez görüntülendi.
Kolay Saç Örgülü Hırka Yapımı

Kolay Saç Örgülü Hırka Yapımı
Kış aylarının gelmesi ile beraber örgü hırka modellerine olan ilgi artmıştır. Birbirinden güzel örgü modellerine ulaşmak amacıyla doğru adrestesiniz. El örgüsünün yerine diğer hiçbir şeyin tutamayacağı fikrini savunanlardansanız sizler amacıyla en gözde modellerimizi paylaşacağız. Yün örgü teknikleri arasında en çok tercih edilen saç örgüsü modelinde haraşo yöntemi ile sürdüreceğiz. Haraşo yöntemi ile saç örgüsünün daha basit takip edebileceğinizi unutmayın.
Örgülerde birtakım tekniklerin bilinmesiyle profesyonelliğe bir ismim daha yaklaşırsınız. Her bayan örgü örebilir. Ancak her bireyin örgüsü birbirinden değişiktir ve birtakımlarının örgüsünün daha güzel bulunduğu söylenir. İşte sizlere güzel ve muntazam örgünün nasıl olacağı ile ilgili birkaç tüyo vereceğiz. Sizlere muntazam örgünün kurallarından bahsederken başlangıcında saç örgüsüne öncelik tanıdık. Çünkü saç örgüsünün her model içersinde karşınıza çıkan kullanımı basit bir numune bulunduğunu biliyoruz.
Saç örgüsü modelini yapmaya karar verdiyseniz haraşo ördükten sonra ilmekleri şişten çıkarmanız gerekecektir. Şişten çıkardığınız ilmekleri ve boşta kalan ilmekleri sağ taraftaki şişe geçirmeye devam edeceksiniz. Sonra sol taraftaki ilmekleri aynı şekilde öbür şişe geçireceksiniz. Yani şişleri birbirine çapraz vereceksiniz. Şişleri birbirine geçirme prosedürü tamamlandıktan derhal sonra ilmekleri düz bir şekilde örmeye devam edin.
Her modeli yineleyen bu talimatlar sonucunda saç örgü hırka modelinin meydana çıkacaktır. Saç örgü modeliniz genç, yaşlı, bebek özetle her türlü hırka modelinin de uygulayabilirsiniz. Saç örgü modeli öreceğiniz hırkanın boyutuna göre farklılık gösterecektir. Örgü yünlerden vazgeçilmez adresi olmaktan gurur duyuyor, sizi bir ileri örgü modelimiz ile buluşturmak üzere uğurluyoruz. Hepinize basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ