Fırfırlı Bebek Yeleği Modelleri Yapımı

  • 11 Kasım 2019
  • 2.295 kez görüntülendi.
Fırfırlı Bebek Yeleği Modelleri Yapımı

Fırfırlı Bebek Yeleği Modelleri Yapımı
1-2 Yaş aralığı) FIRFIRLI BEBEK YELEĞİ nin yapım aşamaları esnasında yüzlerce video çektim.Montajladığım vakit 2 saat olduğunu görünce 1. ve 2. video olarak sizler amacıyla en ayrıntısına kadar paylaştım.Hiç örgü bilmeyenler bile çok kolaylıkla bu güzel sevimli yeleği çalışabilir.3,5 nolu şiş ile 2 renk bebek yumağını kullanarak çalıştım.Etek ucunda bordür,lastik yerine, kenarda ve yakada biye uyguladım.Paspas tekniğiyle,omuzları çok değişik çalıştım.Kol ucuna fırfır diktim.Düğmeleride fırfıra kombinleyerek planladım.Kısacası çok sevimli bir yeleğimiz meydana çıktı.Bence malzemeleri alıp,1.videoyu izleyerek örmeye başlayınız.
Bebek yelek modellerinden çok güzel bir model yapılışı hazırladık. Etek ucunda ufak bir fırfırı olan şık bir yelek. Bebek yeleklerinden tarifli çoğu güzel modelin yapılışını hazırlamıştık. Şimdi o modeller arasına çok güzel bir model daha ekliyoruz. Örgü severler bu modele bayılacaklar. Geçtiğimiz vakitlarda de sizlere kız bebek yelek modeli anlatımlı numune olarak fırfırlı bebek yeleği açıklamalı bir model yayınlamıştık. Orada da bahsetmiştim. Kızım aynı modelden kullanmıştık. Sizde kızlarınız amacıyla örgü bebek yelek modelleri yapabilirsiniz. Şimdi anlatacağımız modelde çok güzel. Fuşya renginde süper bir yelek. Hele düğmeleri. Çilek şeklinde. Sizde örgülerinizde bu şekilde dekoratif düğmeler kullanabilirsiniz. Örgülere çok yakışıyor. Genellikle bebek örgü modelleri ve yapılışlarına. Bu şekilde dekoratif düğmeler büyük hobi marketlerde ve nette satışı oluyor. Bulabilirsiniz.
Fırfırlı Robadan Bebek Yeleği Nasıl Örülür Anlatımlı
Robadan bebek örgülerinden çok şık bir yelek. Anlatımı videoda verilmiş. Sizde bu şık yelek modelinden kız çocuklarınız amacıyla örebilirsiniz. İlmek adetlerini örmek dilediğiniz yaş gurubuna göre ayarlayabilirsiniz. İp olarak bebe yünleri, pamuklu iplikler tercih edebilirsiniz. Çocuklar amacıyla ördüğünüz iplere onlara zarar vermeyecek antibakteriyel ipler tercih edebilirsiniz. Pamuklu iplikler , ketenli natural iplikler onlar amacıyla çok daha iyi olacaktır. Şiş olarak aldığınız iplere ideal şişler tercih edebilirsiniz. İplerin üzerindeki etiketlerde kullanmanız gereken şiş ölçüleri yazmaktadır. Onlara ideal olanlardan seçebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ