Cepken Bebek Kazak Yapımı

  • 25 Mart 2019
  • 3.057 kez görüntülendi.
Cepken Bebek Kazak Yapımı

Cepken Bebek Kazak Yapımı
1 YAŞA TARİFİ 3-4 YAŞA KADAR İLMEK SAYILARI REGLAN CEPLİ ÇOCUK KAZAK. 3-4 Yaş Erkek ve Kız Çocuğuna Reglan Kollu Cepli Etekten Başlanan İki Şiş Çocuk Kazak El Örgüsü Tarifi.
Kol ağzı ve Etek Uçları Çift kat görüntülü farklı bir Teknik ile yapılması Modeli Örgü Triko Hazır Çocuk Kazak Modeli gibi göstermiş.
Kayık Bisiklet Yakalı Cepli modelin kolları Reglan olarak uygulanmış.Koltuk altından Kol ağzına 19 cm uzunlukta.
Koltuk altından Etek ucuna Beden uzunluğu 22 cm. Koltuk kesimi 2 şer 2 şer tola 14 ilmek kesilerek yapılmış.
Etek lastik 28 gövde genişlikte 30 cm.Bu Ölçüler ortalama 3-4 yaşa arası çocuklara olur.Yaşına göre daha kilolu ya da uzun olan Çocuklar amacıyla Şiş numarasını 1-2 numara Büyük kullanın.
Anlatımlı Kız Kazak Modeli ise 1 yaş Çocuklara göre Kazak Tarifi veriliyor.Ancak 3 Yaş Kazak cm ve İlmek sayıları da anlatılıyor.
1 Yaşa 52 İlmek 3 Yaşa 80 ilmek ile başlayacaksınız.Her iki model amacıyla de Cotton (Koton) ip ve 3 numara Şiş Kullanılıyor.
Ekru renk ile 2 diş haraşo yapılıp başka renk ile de 1 diş haraşo ile Eteğinden başlanacak.Eteğine Haraşolar ile çizgiler oluşacak.
Modeli 3 yaş amacıyla gösterip 1 Yaş İçin Örmüşler.Bu Nedenle videoyu tam izleyip Büyütme ilmek adetlerini ona göre yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ