En Kolay İğne Oyaları

  • 25 Temmuz 2017
  • 7.178 kez görüntülendi.
En Kolay İğne Oyaları

En Kolay İğne Oyaları
Merhaba hanımlar en çok aranan modellerden olan bademli iğne oyası modeli yapılışı. Yazmalarınız daha şık görünsün diye çok güzel bir modelin anlatımıyla karşınızdayız.
İğne oyası seven hanımların en çok aradığı modellerden biri de bademli iğne oyası modelidir. Bizlerde ziyaretçilerimiz amacıyla bu modelin yapılışını paylaşalım dedik. Yazmalar ve tülbentler amacıyla tercih edilebilecek olan bademli iğne oyası örneği çıtı pıtı bir modeldir. İğne oyaları arasından en çok sevilen bir örnektir. Yapmak isteyen hanımların yapar iken zorlanmayacağı bu modelin yapımını videolu olarak sizler amacıyla sitemizde yayınlıyoruz.
İğne oyaları dendiğinde akla ilk gelen deryabaykalca sitesidir. Anlatımlı modeller ile iğne oyası öğrenmek isteyen hanımlara basitlik sağlıyoruz. Paylaştığımız yüzlerce anlatımlı iğne oyası amacıyla iğne oyası modelleri kategorisine göz atabilirsiniz.
En Kolay İğne Oyaları
Eğer yazma ya da tülbent süsleyecekseniz birde bademli oyayı tercih edin. Çeyizlik tülbentlerinizde bu modeli kullanabilirsiniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ