Değişik Patik Modeli Yapılışı

  • 16 Nisan 2018
  • 2.703 kez görüntülendi.
Değişik Patik Modeli Yapılışı

Değişik Patik Modeli Yapılışı,
Bayanlar en güzel ve huzurlu günler sizlerin olsun, yuvanın daima huzur dolsun, yüzünüz hep gülsün, her vakit mutlu olun inşAllah. Değişik patik modelleri çıkarken, sizlerle tığ işi patik modelleri ortamında yer alacak, Tek Renk Değişik Patik Modeli Yapımını paylaşıyorum, modeliyle çok güzel görünüyor, örgü taban üstüne yapılmış babet patik gibi duruyor, isterseniz bu modeli gelin patiği olarak da yapabilirsiniz.
Patik modelimiz Nihalin Örgü Dünyası Patik Modelleri arasında konumunu almış, yapımı tığ işi bulunduğu için, tığ işi biliyorsanız Tek Renkli Patik Modelimizi zorluk çekmeden yapabilirsiniz, isterseniz bu modelimizi örgü taban yerine keçe tabana da yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Beyaz ya da krem rengi tonlarında yaparak, gelin patiği olarak da uygulayabilirsiniz, şuandan yapacak olanlara basit gelsin, hünerli parmaklarınız hiç yorulmasın.
Daha eskiden sizlerle Tığ İşi Patik Modelleri arasında konumunu alan, Tek Renk Çeyizlik Kolay Patik Yapımını paylaşmıştım, ona da bakarak düşünce edinebilirsiniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ