Dalgalı Haraşo Örgü Modeli Yapılışı

  • 19 Mayıs 2021
  • 1.323 kez görüntülendi.
Dalgalı Haraşo Örgü Modeli Yapılışı

Dalgalı Haraşo Örgü Modeli Yapılışı
Dalgalı haraşo örgü modeli yapılışı anlatımı ile karşınızdayız. Sizlere düz haraşo örgü modeli yapımı anlatımını daha evvelce paylaşmıştık. Şimdi çizgili haraşo örgü modelini paylaşacağız. Düz ya da dikey çizgi olarak adlandırılabilir , dikey çizgiler ile haraşo örgü modeli biraz hareketleniyor. Dilediğiniz örgü modellerinde kız ya da erkek örgü örneklerinde kullanabilirsiniz.
Dalgalı haraşo örgü modeli olarak adlandırılmış , kesme şeker örgü örneği görüntüsü de var dikdörtgen yapısı ile kabarık bir örgü modeli haraşo esasen kendisi natural yapısı yumUşak dokusu olan bir örgü modelidir. Aynı vakitte kabarık durur. Fazla ip harcamayan örgü modellerinde kolaylıkla kullanabileceğiniz güzel örgü modeli yapılışı anlatımını sizlere sunuyoruz.
Erkek hırka örgü modellerinde kullanabileceğiniz. Erkek kazak örgü modellerinde de değerlendirebilirsiniz örgü modelini. Bayan yelek modelleri ve çeyizlik yelek modellerinde de kullanılabilir, çeyizlik amacıyla biraz daha düz kalıyor gerçekte günlük kullanım amacıyla daha ideal sanki. Zevkinize göre hareket edin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ