Dikişsiz Bebek Yeleği Modeli Yapımı

  • 28 Mart 2019
  • 2.923 kez görüntülendi.
Dikişsiz Bebek Yeleği Modeli Yapımı

Dikişsiz Bebek Yeleği Modeli Yapımı
Yakadan başlama dikişsiz tek parça bebek yeleği yapılışı. Çok kullanımı kolay örmesi eğlenceli bir model kız ve erkek bebekler amacıyla.
Dikişsiz tek parçadan oluşturulan bebek yeleği ile karşınızdayız. Üstelik bu model yakadan başlamalı olacak şekilde yapılıyor. Örnek kız ve erkek bebekler amacıyla ideal olan modeldir. Şiş işi bebek yelekleri yapacak olanlara duyurulur. Şişe ilmek atmayı bilen şahıslar bile örebilir. Sezonun açılmasıyla beraber örgüye başlayan kadınlar bu modeli kaçırmasınlar. Kullanışlı ve yapımı eğlenceli olan bu örgü tekniğini kaçıran üzülür.
Örgüye başlarken 72 adet ilmek atılıyor şişe. 3 numara şiş ve bebe ipi kullanılıyor. 4 diş haroşa görüntülü olacak şekilde örülüyor. 2 sıra örüldükten sonra 1 ilik açılıyor. Ardından arttırmaya geçilir. 4 sıra haroşa örüldükten sonra örnek olarak ön kısmından ilk ilmek örmeden alınıyor. Öndeki pat amacıyla 7 adet ters olarak örülüyor. 7 ilmek ise düz kısım amacıyla örülür. Toplamda 7 düz 7 ters ilmek oldu. Tek parça bebek yeleği yapacak olanlar ve acemi olan hanımlara alttaki video yardımcı olacaktır,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ