Örgü Modelleri

Çok Kolay Kare Lif Yapımı

Çok Kolay Kare Lif Yapımı
Çok basit kare lif yapımı basit bulunduğu kadar görselliği güzel lif modelidir. Çeyizlik ve günlük kullanım lif modeli arayan arkadaşlarımız amacıyla gerektiğince güzel lif örneği olacaktır.

Kare lif modeli çeyizlerde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Yapılışı basit olan model arayan ve bilhassa yeni öğrenmeye başlayan arkadaşlarımız amacıyla çok basit kere modelini tercih edeceklerini düşünüyoruz.

Banyo lif modelleri sipariş alan arkadaşlarımız içersinde değişik bir çok lif modellerimiz sayfamızda bulunmaktadır. En güzel lif örneklerini sayfamızda mevcuttur. Her müşterinize ideal örneği bulabilirsiniz.

Yeni anlatımlarda ve harika lif modellerinde tekrar beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.

Çok basit kare lif yapımı
Tığ elinize yatkın seçebilirsiniz.

Kutu yöntemi ile yapılmıştır.

Makas

3 Renk ip kullanımı

Orta kısımdan başlanan lif modelidir. İlk olarak uç uça 8 fıstık yapalım, devamında kutu yöntemi ile küçük kutular yapıyoruz. Toplamda 8 x 8 kare orta kısım hazırlıyoruz. Farklı renk ip ile başka kıyı detaylarını tekrar kutu yöntemi ile yapmaya devam eden modeldir. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımını izleyerek programınız çok basit olacaktır. Herkese basit gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapımı hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız değerlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu