Örgü Modelleri

Robadan Dikişsız Bayan Kazağı

Robadan Dikişsız Bayan Kazağı
Örgü kazak modelleri son senelerde gerektiğince moda oldu. Sizlerde hazır kazaklar alabilmek yerine kendiniz değişik renklerde ve desenlerde kazaklarınızı örebilirsiniz. Ben sizlere sık sık yapım aşamaları sahibi olan videolar gösteriyorum. Bu videoları takip ederek harika tasarımlar yapabilirsiniz.
Örgü bayan kazak modeli yaka ayrıntıyı ve üstüne eklenen renkli desenleri ile harika olmuş bir model. Hazır alınmış gibi duran bu kazak modeli 40 42 vücuda ideal olarak yapılmış. Birde kara örgü ipi ile yapılmış bu kazak modeli de 38 vücuda ideal. Sizler videodaki anlatımı takip edip dilediğiniz gövde amacıyla bu kazağı yapabilirsiniz.
Kazak modeli yapımı amacıyla burada Nako Bonjour markasından ip seçilmiş. Burada bir adet ana renk seçilmiş ve 5 yumak burada oluşturulan ölçü amacıyla yeterli olmuş. Desenleri gerçekleştirme amacıyla ise elinizde tespit edilen aynı kalınlıkta ipleri kullanabilirsiniz. Şiş olarak ise 6 numara şiş kullanılmış. Kazak modeli yapımına yaka alanından başlanmış. Roba alanı gerçekleştirdikten sonra ise gövde alanı yapılmış. Işıl Hanım her bir ayrıntıyı detaylı bir şekilde açıklamış. Burayı takip ederseniz problem hayattan kazağı yapabilirsiniz.
Robadan dikişsiz bayan kazak modeli yapımı amacıyla alttaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu