Çeyizlik Tığ İşi Bayan Patik Yapımı

  • 04 Kasım 2020
  • 2.743 kez görüntülendi.
Çeyizlik Tığ İşi Bayan Patik Yapımı

Çeyizlik Tığ İşi Bayan Patik Yapımı
Merhaba arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz,Deryabaykalca.com sitemiz sizler en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,
Çeyizlik Tığ İşi Bayan Patik Modeli yapımı amacıyla ilk yaptığımız trabzana batalım amacıyladen geçirelim. Üç zincir çekelim on adet trabzan yapalım. Bir zincir çekelim başına dolayalım ikinci trabzanın başına bir trabzan yapalım. Bir zincir çekelim başına dolayalım tekrar aynı yere bir trabzan daha. Bir zincir çekelim tekrar aynı yere batalım v şeklini verelim bir zincir çekelim başına dolayalım bir atladım başka trabzana batalım bir zincir tekrar aynı yere bir zincir bir atlayalım başka trabzana trabzan yapalım bir zincir çekelim tekrar aynı yere trabzan yapalım.
Bir zincir bir atlayalım başkaine trabzan yapalım bir zincir bir atlayalım başka trabzana trabzan yapalım bu şekilde on bir adet v miz olacak bir zincir aynı yere trabzan yapalım. Bir zincir çekelim bir atlayalım başkaine batalım normal trabzanlara devam edelim. İlk baştaki trabzanın başına batalım amacıyladen geçelim başka ipi alalım bir zincir çekelim ilmeğin arasından geçelim tekrar aynı yere batalım sabitlemek amacıyla.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ