Çiçekli Bebek Yeleği Kaç İlmekle Başlanır

  • 26 Ekim 2019
  • 2.061 kez görüntülendi.
Çiçekli Bebek Yeleği Kaç İlmekle Başlanır

Çiçekli Bebek Yeleği Kaç İlmekle Başlanır
Bebek ve çocuklar amacıyla oluşturulan örgü yelek modellerinde değişik değişik motifler kullanılıyor. çiçek motifi kullanılarak oluşturulan bebek yeleği yapılışı bu yazıda.

Bebek ve çocuklar amacıyla oluşturulan örgü yelek modellerinde bir çok motifler kullanılmaktadır. Araba motifleri, bulut motifleri, dondurma motifleri ve çiçek motifi gibi bir çok değişik örgü motifleri kullanılıyor. Kullanılan motifler bebek yeleğini daha şık gösteriyor. Bundan ötürü da çocuk ve bebek örgüleri süslemek amacıyla kadınlar birbirinden keyifli görünen motifleri kullanıyorlar. Bu yazımızda yayınladığımız örgü yelek anlatımında ayıcık motifi kullanılmıştır. Kolay bebek yeleği yapımı anlatımı 1 yaş civarındaki çocuklar amacıyla anlatılmıştır. Videonun sonucunda 2 ve 3 yaşındaki çocuklar içersinde yapılışı ile ilgili bulgular verilmiştir.

Çiçek Motifli Örgü Bebek Yeleği

Örgü bebek yelekleri bu tür motiflerle süslendiği vakit daha güzel ve göz alıcı oluyor. Çocuklar gördükleri ayı motifleri ile hem mutlu oluyorlar hemde eğleniyorlar. Ve ilaveten onlara elbise giydirmek zevkli duruma geliyor. Sizde çocuklar amacıyla gerçekleştireceğiniz örgülerde değişik motifler kullanabilirsiniz. çiçek motifi gibi onlarca değişik motif bulunuyor. Hangisini dilerseniz kullanabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ