Çiçek Tohumları Örgü Modeli Yapılışı

  • 24 Haziran 2019
  • 3.181 kez görüntülendi.
Çiçek Tohumları Örgü Modeli Yapılışı

Çiçek Tohumları Örgü Modeli Yapılışı
Gelin şal, yelek, bluz gibi örgülerde sarfedilen çiçek tohumları motifleri. Yapacağınız örgülerde ilk tercihiniz olacak çiçek tohumları motiflerini derhal öğren!

Örgü örmek çoğu kadının vazgeçilmez hobisidir. Örgü örerek hem geriliminizi atabilir hem de kendinizi örgü bölümünde geliştirebilirsiniz. Bununla beraber eksper bir şekilde örgü örüyorsanız çok iyi kazanç elde edebilirsiniz. Eskiden bayanlar örgü örerek ev geçindiriyordu ve aynı vakitte çoğu çeyizlik eşya düzüyordu. Ancak bugünümüzde makina kuvveti arttığı amacıyla el emeğinin sayısal değeri kaybedildi.

Buna karşın hâlâ el emeğine ehemmiyet veren çoğu insan bulunmaktadır ve sizde bunlardan biri iseniz anlatımlı örgüler kitabı alarak örgü örme yolunda ilk aşaması atabilirsiniz. Anlatmalı örgüler kitabında örgü örmeye dair ne varsa bulabilirsiniz. Hangi örgüde hangi malzemeyi kullanmanız gerektiğine kadar bütün bulgular ayrıntılı bir şekilde açıklanmaktadır.

Çiçek Tohumları Örgü Modeli
Örgü örerek nasıl gerilim atılır derseniz tecrübe ederek bu soruya yanıt bulabilirsiniz. Sürekli yeni şeyler öğrenmek, elinde bir işle meşgale olmak insanlara baş dağıtmak amacıyla birebir iyi gelir. Genellikle şal örerken daha da iyi gerilim atarsınız. Farklı renk tonlarında ve yeni modellerden şal ya da başka örgü modellerini örmeye çalışırsanız çok iyi gerilim attığınızı fark edebilirsiniz.

Sadece kitaptan değil eksper internet sitelerinin yayınlamış bulunduğu videoları izleyerek de örgü örmeyi öğrenebilirsiniz. Zamanla işin eksperı olarak bu tür internet sitelerinde videolar paylaşarak insanların örgü örmeyi öğrenmesine ön ayak olabilirsiniz. Bu sayede hem para kazanıp hem de değişik ve zevkli bir hobi edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ